Şunu ara:

2021 senesinde kurulmuş olan Beyaz Eşya Servisimiz, yıllara dayanan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize Trakya Bölgesinde hizmet vermektedir. %100 Mutlu müşteri politikasını benimsemiş olmamız ve her marka için ayrı ayrı uzman ekibimizin olması bizi diğer beyaz eşya teknik servislerinden ayıran en büyük özelliktir.

Servis verdiğimiz her müşterimizden sitemizde yayınlanmak üzere servisimiz hakkında yorum yapmasını istemekteyiz, bu yorumları eksiksiz olarak sizlerle paylaşmak ise en büyük gururumuz.

Beyaz eşya servisi olarak; Trakya Bölgesinin tüm il ve ilçelerine Servis Hizmetimiz Bulunmaktadır. Bu sayede talebiniz olması durumunda beyaz eşyanızın bakım veya onarımı için mümkün olan en kısa sürede size hizmet verebilmekteyiz.

Saygılarımla.

Erhan Balkaya (Firma Sorumlusu)

MİSYONUMUZ

Değerlerimizden aldığımız güçle, çevreye ve insana duyarlı, inovatif ve teknolojik bir yaklaşımla, sınırlı dünya kaynaklarını ve sürdürülebilirliği de göz önünde bulundurarak; çevre dostu, yenilikçi, güvenilir, rekabetçi ve yüksek verimlilikte ürünlerle Dünyanın her yerindeki herkese fayda sağlayan küresel bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

Çevreye ve insana duyarlı ürün ve hizmetlerle rekabet avantajı sağlayan, yüksek verimli ürünler tasarlayıp üreten, güvenilir ve en çok tercih edilen küresel bir marka olmak

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize her şeyi sorabilirsiniz!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?